Autod varuosadeks

Info

Paku autot

Kontakt

 

Info

Garantii

Automehed autolammutuse müüdud kasutatud varuosadele kehtib garantii 30 päeva alates müügikuupäevast. Defekti ilmnemisel garantiiaja jooksul vahetame varuosa välja või sobiva varuosa puudumise korral, tagastame varuosa eest tasutud summa. Garantii kehtimine eeldab, et varuosa ei ole lahti monteeritud või vigastatud kliendi- või kliendipoolse kolmanda osapoole poolt. Varuosa transpordi, monteerimise või demonteerimisega seotud kulusid garantii ei kata.

Tagastamisele ega ümbervahetamisele ei kuulu kliendi eritellimusel lõigatud keredetailid.

Kõik meie varuosad on markeeritud ning turvamärgistatud. Rikutud märgistusega tagastatud varusaosadele garantii ei kehti.

Transport

Kiireim moodus soovitud varuosa kättesaamiseks on alati külastada meie lammutuskoda Vääna külas, aadressil Karja Keskus 1. Loomulikult pakume kõikidele varuosadele ka transporditeenust. Transpordikulu sõltub sihtkoha kaugusest Väänast ja/või varuosa kaalust.

Eesti piires toimetame ostetud varuosad Teieni DPD- või OSC-kulleriga, väiksemate saadetiste puhul võimalik saatmine ka Teile lähimasse Smartpost-i või Omniva pakiautomaati. Tööpäeviti enne kl 12.00 vormistatud saadetised jõuavad kulleriga teieni järgmiseks tööpäevaks, pakiautomaatidesse tellitud kauba kättesaamiseks järgmisel tööpäeval, tuleb varuosa tellimus vormistada enne kella 16.00.

Samuti on võimalik meie varuosade saatmine Soome – väiksemad pakid pakiautomaatidesse või postkontorisse lunamakse võimalusega üle kogu Soome. Suuremad saadetised toimetab teieni DB Schenker. Eelkokkuleppel on ka võimalik kauba kättesaamine meie koostööpartneri laost Vantaas.

Avatud E-R 10.00-18.30

Paku autot

AUTOMEHED AUTOLAMMUTUS

Automehed OÜ
Reg.nr. 12118534

Joa tee 11, Vääna küla, Harku vald 76903

automehed (at) automehed.ee

    Nimi (vajalik)

    E-post (vajalik)

    Teema

    Sõnum

    Pilt autost